7_20240304_125920.jpg

shrnutí podzimní části - ST. žáci

shrnutí podzimní části - ST. žáci

Shrnutí podzimní části

Jako každý rok, tak i letos byla zahájena podzimní část třídenním Házenkářským festivalem v Lovosicích. Tým prošel obměnou (pět hráčů poprvé v této kategorii) a byl také doplněn o hráče z kategorie nižší a dvěma hráči z HK Baník Most. Turnaj nabídl krásné zápasy plné emocí a tým skončil na konečném 18. místě.

V rámci Ústecké ligy starších žáků jsme se střetli s týmy z Lovosic, Mostu, Děčína, Chomutova a Ústí nad Labem. Náš tým skončil na 4. místě podzimní části. Tak jako na HF v Lovosicích byl tým doplněn o hráče z nižší kategorie a musím přiznat, že kluci zapadli to týmu perfektně a jsou jeho platnou součástí.

V jarní části se budou zápasy hrát v modelu Regionální ligy starších žáků. Pro náš tým to znamená, že máme možnost hrát zápasy s týmy, které normálně nepotkáme na palubovkách severočeského kraje. V rámci této soutěže se na turnajích potkáme s týmy z Dvora Králové nad Labem, Chomutova, Děčína, České Lípy a Mostu.

A jako každý rok, tak i letos už netrpělivě vyhlížíme PRAGUE HANDBALL CUP 2024, který je největší mezinárodní halový turnaj v házené pro mládež pořádaný každoročně o velikonočních svátcích v Praze.