Během jarní části sezóny vyrazila naše Přípravka hned tři neděle po sobě na turnaje.

Na svatého Václava vyrazila Přípravka do Bíliny, kde nás čekaly opět tři zápasy.
Nejdříve proběhla poctivá rozcvička pod vedením staršího hráče z řad Minižáků našeho klubu. Ta nesmí chybět
Nadšení ze hry bylo znát po celou dobu turnaje a tomu odpovídalo naše tempo na hřišti. Počasí nám také přálo a závěrečné vyhlášení bylo vtipnou tečkou za posledním venkovním turnajem roku 2025.
