2. liga starší dorostenci Louny : Dolní Cerekev

2. liga starší dorostenci

Louny : Dolní Cerekev

K netradičně nedělnímu utkání zavítalo na naši palubovku družstvo TJ Dolní Cerekev, ve kterém jsme byli, vzhledem k tabulkovému postavení obou týmů, favoritem.

Tento fakt zřejmě způsobil, že naši dorostenci vstoupili do utkání velmi laxně, což se projevilo zejména v naprosto otřesném zakončení. Několik neproměněných jasných brankových příležitostí a celková úspěšnost střelby 15%, zapříčinily po sedmi minutách hry remízový stav 1:1.

Po drobném prostřídání se naši hráči zkoncentrovali a skóre začalo postupně narůstat, až se zastavilo na poločasovém stavu 20:8.

Ani ve druhé polovině utkání jsme nepolevili a nedovolili soupeři přiblížit se na menší než desetibrankový rozdíl. Od 45 minuty fungovala obrana s brankářem dokonce tak, že jsme poslední úsek hry neobdrželi žádnou branku a vyhráli ho 13:0.

Vítězství 42:18 je sice velmi vysoké, ale bohužel, už v druhém utkání v řadě, měli naši chlapci potřebu zjistit, jestli se k nám soupeř ze spodní poloviny tabulky náhodou nepřijel porazit sám. Vzhledem k tomu, že ale ani jeden z týmů tyto tendence neměl, budeme doufat, že napotřetí se naši hráči bez této vědomosti obejdou a vstoupí do zápasu naplno už od první minuty.